PL | DE

GEBO Technic Engineering

 

GEBO Technic-Engineering to założona w 1990 roku firma z siedzibą w Fürth w Niemczech, specjalizująca się w projektowaniu maszyn specjalnych, narzędzi, urządzeń montażowych i testowych, głównie dla przemysłu motoryzacyjnego.

W 2006 r. w Bydgoszczy otwarto dodatkowe biuro projektowe GEBO Technic-Engineering Sp. z o.o. w celu zwiększenia mocy produkcyjnych. Od 2014 roku mieścimy się w Zielonce (Białe Błota) – naszej obecnej siedzibie. Naszych niemieckich klientów obsługujemy nadal poprzez kierownictwo projektu w niemieckiej miejscowości Fürth.

Obecnie współpracuje z nami 12 doświadczonych inżynierów projektantów, co daje nam możliwość projektowania w wymiarze ok. 500 godzin tygodniowo.

Oprócz usług projektowania 3D oferujemy również konwersję danych w różnych formatach (CATIA v5, Solid Works, NX, AutoCAD i wszystkie neutralne formaty), doradztwo oraz usługi druku 3D.

Dzięki współpracy z niezawodnymi konstruktorami maszyn i inżynierami sterowania w Polsce, Niemczech i Rumunii, oprócz naszych projektów możemy dostarczyć Państwu również gotowe urządzenia, podzespoły lub pojedyncze części zamienne. Czekamy na Państwa zapytania!

Do grona klientów zadowolonych z naszych usług należą takie firmy jak Plastic Omnium Automotive Exteriors GmbH, Rehau AG + Co, Harx Tooling Sp z o.o., ALCO KRAFT SRL, TELSONIC GmbH, Pol-Elektra Sp. z o.o. oraz SCM Automation Technology SRL.

Zaprojektowane przez nas przyrządy niezawodnie zaopatrują producentów OEM na całym świecie, takich jak Audi, Bentley, BMW, Dacia, Daimler, Ford, Maybach, Porsche, Volvo czy VW z zakładów znanych dostawców, takich jak Faurecia, Magna, Plastal, Plastic Omnium, Rehau i SMP w komponenty w cyklu JIS.

Firma

Katalog Usług

Kontakt

Back to Top